Witaj! Rejestracja

Witaj na forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej?
#1
Czego tak naprawdę dotyczy agrobiznes? Co możemy potem robić? Gdzie pracować? Czy są owocne perspektywy jeśli chodzi o dochody po takim kierunku?
Odpowiedz
#2
Agrobiznes – zespolone ze sobą działania człowieka mające na celu wytwarzanie finalnych produktów żywnościowych, począwszy od pozyskania surowców pierwotnych, a na gotowej żywności na stole konsumenta skończywszy.
Co do tego co dalej, co można robić hmmm, począwszy od rolnictwa, skupu surowców rolnych, rybołówstwa, leśnictwa, przemysłu spożywczego aż po agroturystykę, która też jest bardzo dochodowym interesem. Smile
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem po agrobiznesie można przede wszystkim rozpocząć swoją przygodę z rolnictwem lub agroturystyką. Po tym kierunku będziesz posiadał wiedzę nie tylko z dziedziny rolnictwa, turystyki ale również z zakresu przedsiębiorczości, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu pomyśleć o założeniu własnego gospodarstwa rolnego lub gospodarstwa agroturystycznego.

Kwestia w jakim rejonie mieszkasz, ale np w górach lub nad morzem ew inne regiony turystyczne opcja z gospodarstwem agroturystycznym jest bardzo fajna Wink W pozostałych regionach szedłbym w gospodarstwo rolne o ile masz już jakąś ziemię np po rodzicch.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM