Szkoły Policealne
Medyczna Szkoła Zawodowa co wybrać? - Wersja do druku

+- Szkoły Policealne (http://www.policealne.pl)
+--- Wątek: Medyczna Szkoła Zawodowa co wybrać? (/thread-5735.html)Medyczna Szkoła Zawodowa co wybrać? - katrina2605 - 11-29-2013

Zastanawiam się nad wyborem kierunku w Medyku w Zielonej Górze. Chciałabym iść na opiekuna medyczny,ale zastanawiam się jeszcze. Doradźcie coś.


RE: Medyczna Szkoła Zawodowa co wybrać? - Łukasz - 03-06-2017

Na Uniwersytecie Zielonogórskim nie widzę nigdzie kierunku "opiekuna medycznego" więc zapewne pisząc "Medyk" masz na myśli inny uniwersytet, natomiast tutaj na wydziale lekarskim i nauk o zdrowiu masz do dyspozycji trzy kierunki: lekarski, pielęgniarski i wychowania fizycznego. Ciebie zapewne będą interesowały dwa pierwsze.


[edit]
Ok już widzę, chodziło Ci o Studium medyczne w Zielonej Górze. Z tego co widzę kierunek opiekuna medycznego jest dostępny również w innych szkołach policealnych np Cosinus lub teb edukacja. Osobiście uważam że jeżeli masz predyspozycję do pracy np jako pielęgniarka to warto zamiast na studium iść na studia pielęgniarskie. Ale studium opieki medycznej również jest jakąś alternatywą. Przede wszystkim musisz być osobą komunikatywną bo to jest w tej pracy niezbędne.